O firmie Alteza

Początki historii sufitów napinanych Alteza sięgają 2005 roku. Wtedy to nasi inżynierowie wyprodukowali i zamontowali pierwszą taką konstrukcję. Od tamtej pory nasza firma dynamicznie rozwija się, zdobywając czołowe pozycje na rynkach wielu europejskich krajów.


Od samego początku za cel postawiliśmy sobie jak najwyższy poziom usług. To właśnie wysoka jakość jest główną cechą sufitów napinanych Alteza. Świadczy o tym również nazwa firmy, która pochodzi od włoskiego słowa altezza, oznaczającego wysokość. Rozwój firmy to nie tylko rozbudowa sieci sprzedaży i powiększanie oferty. To przede wszystkim wykorzystywanie nowości technicznych i architektonicznych oraz innowacji w dziedzinie produkcji i montażu sufitów napinanych.

Dziś firma dysponuje najszerszą na rynku ofertą sufitów napinanych jeżeli chodzi o ich kształty, kolory, tekstury oraz możliwości montażu. Stale rozwijająca się sieć sprzedaży sprawia, że dostęp do naszych usług jest bezproblemowy, zaś minimalny czas realizacji zamówienia oraz ekspresowy montaż czynią naszą ofertę najbardziej atrakcyjną.